advertisement

Para fanów fitnessu zaskoczona po wycieku pewnego zdjęcia – Komentarze mówią same za siebie

17787

Dan Hennessey i Wendy Joseph Za pomocąli parą gołąbeczków już w college’u. Oczywiście po drodze doświadczyli wielu wzlotów i upadków. I chociaż zawsze mieli wiele wspólnego, to jednak dopiero po studiach odkryli siebie naprawdę.
W dziesiątą rocznicę zamieścili urocze wspólne zdjęcie, tak jak wiele osób z tej okazji. Lecz ich zdjęcie w ciągu zaledwie kilku godzin stało się niezwykle popularne w Internecie! Nie mieli pojęcia, co sprawiło, że to konkretne zdjęcie przyciągnęło tak wiele uwagi mediów, dopóki nie przewinęli i nie przeczytali każdego pojedynczego komentarza.

1. Lata studenckie

Źródło: instagram.com

W tych skromnych dniach 2006 roku przed powstaniem Facebooka i Instagrama, Wendy Joseph, rodowita Haitanka, która większość dzieciństwa spędziła w New Jersey, uczęszczała na Uniwersytet Stanowy Montclair i studiowała na wydziale ochrony zdrowia.
Jak wiele osób w jej wieku, Za pomocąła podekscytowana poszerzaniem swoich horyzontów na kampusie, ale nie wiedziała, że człowiek, którego nigdy nie spotkała, stanie się tak ważną osobą w jej latach studenckich i późniejszych życiu.

advertisement